הלוואה לכל מטרה- לממש את התכניות

הלוואה לכל מטרה- לממש את התכניות

 

הלוואה לכל מטרה ניתנת על ידי בנקים בהתאם לנתוני ההכנסה של הלקוחות ובדיקת פרמטרים שונים כגון מצב חשבון העובר ושב או מהו מספר הנפשות למשפחה, מהן ההוצאות הכספיות הפרטיות או ההוצאות של משק הבית כולו. כאשר לוקחים הלוואה לכל מטרה עליכם לשים לב בעיקר לריביות האפקטיביות הנלוות עם הלוואה לכל מטרה. למשל יש לשים לב לכך שבמקרים רבים יוכל להיות מצב בו יגבו בנוסף לריביות גם סכומי כסף נוספים שכוללים תשלומי עמלות או כספים על דמי טיפול וגם נתונים אלו יש לקחת בחשבון בתשומת לב מרבית כאשר מחשבים את העלות הכוללת של הלוואה לכל מטרה. עוד נושא עיקרי של הלוואה לכל מטרה היא לקבל את כל המידע המקיף ולא מידע חלקי המעלים מהלקוחות את התמונה המלאה. למשל הלוואה לכל מטרה כוללת בתוכה ריבית שלא תמיד היא קבועה, ריבית נקובה שהוסכם עליה לא תמיד היא זו שהבנק יגבה בפועל- כיוון שריבית של הלוואה לכל מטרה היא ריבית אפקטיבית שעשויה לגדול מחודש לחודש בעשיריות אחוז שונות, וזהו הבדל שיכול להיות מאד משמעותי.

לכן עם קבלת הלוואה לכל מטרה חשוב לבחור בבנק שבו תדעו בדיוק מהי תהיה הריבית האפקטיבית המדויקת שתשלמו עם אלו עמלות בדיוק זה כרוך ומהו הסכום הכולל המדויק של החזר הלוואה לכל מטרה. אם החלטתם להשתמש בזה ולקחת הלוואה לכל מטרה רצוי לצמצם כמה שיותר את סכומי ההלוואה ולהפחית מהסכום כמה שניתן. אין זה משנה מהיכן תגיע הלוואה לכל מטרה, חשוב לבחור את המקום בו הלכה למעשה תשלמו כמה שפחות כי הרי אותו סכום של הלוואה לכל מטרה יגיע ממילא, בנושא זה לא יהיו הפתעות. חשוב למנוע הפתעות עתידיות למקרה של החזרים לא סבירים שאולי לא תוכלו לעמוד בהם כלקוחות בנק עם הלוואה לכל מטרה. אם לוקחים למשל הלוואה של עשרים אלף שקלים לשלוש שנים בריבית של שבעה אחוזים תשלמו חצי אם תיקחו הלוואה בסכום קטן יותר וכך הלאה והחיסכון של הלוואה לכל מטרה יהיה משמעותי ביותר.

 

About kala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>