כובעים לחורף | אביזרי אופנה | אופנת רחוב | אקססוריז – כובעים

כובעים לחורף | אביזרי אופנה | אופנת רחוב | אקססוריז – כובעים

כובעים

יש אנשים שנוטים לחשוב כי כובעים הם פונקציונלים לחלוטין ואין להם מקום באופנה, כשחם מאוד הם יחבשו כובע על הראש להגן מפני השמש וכשקר מאוד הם יחבשו כובע צמר שיחמם את הראש והאזניים. אך המצב הוא שונה לגמרי. כובעים הם פריטי אופנה חשובים התופסים מקום עיקרי באופנה ובעקר באקססוריז שהם האביזרים הנילווים לבגדים. וכך, כפי שאנו מקפידים בבחירת הנעליים שאנו נועלים, בודקים כיצד הם מתאימים לנו ללוק, כך ננהג גם בבחירת הכובעים שאנו חובשים בקיץ וגם בחורף, כי לכובעים יש תפקיש אופנתי חשוב, הם לא סתם חתיכת בד שאנו זורקים על הראש. כובעים נחבשים על הדבר הכי חשוב בגוף שלנו- על הראש ולכן הכובעים הם גם מקבלים משמעות בעלת חשיבות רבה ויש לנהוג איתם כך.

יש אנשים שתמיד נראה אותם עם כובעים. האיש המוזר שתמיד מתהלך ברחוב עם כובע של קאובוי גדול על ראשו בלי שום קשר לבגדים שהוא לובש, או הבחורה שבכל הקיץ לא ראינו ולו לשבריר שניה את פניה כיוון שהיא תמיד חובשת כובע רחב שוליים שאינו יורד לעולם מראשה, והבחור שתמיד חובש כובע מצחייה, תמיד אותו הכובע, לעתים כשהמצחייה מקדימה, לעתים היא מאחור ולפעמים גם על הצד. אז כן יש אנשים שכובעים הם חלק בלתי נפרד מהם, הכובע כבר הפך לטבע שלהם והוא מגדיר אותם בפני הסביבה, כשאנו רואים מישהו ברחוב שאין אנו מכירים כשהוא חובש כובע מיוחד לראשו, מיד ננסה להסיק עליו מסקנות או להגדיר אותו באמצעות אופיו של הכובע. כמובן שהמשפט הידוע אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו תקף גם לגבי הכובעים, ולכן אין להסיק \על האדם שמתחת לכובעו על פי כובעו בלבד ויש אנשים שנוהגים לחבוש כובעים שונים בהתאם לללבוש שלהם, ללוק שהם יצרו באותו רגע עם בגדים, או לאמירה כלשהי שהם מעוניינים להבהיר לסובבים אותם באמצעות הכובעים. כך מישהו שמעוניין ליצור רושם קשוח יכול לחבוש כובע גברי של קאובוי ולהנות מהילה גברית וקשוחה, ומישהי שמעוניינת ליצור רושם עדין, נשי ואריסטוקרטי תוכל להעזר בכובעים של ליידי, ממש כמו פעם. מדהים שבאמצעות פריט קטן כל כך ניתן ליצור עולם ומלואו.

 

About kala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>