מחיר מחירון מאזדה | מאזדה במבצע | רכב לקניה – מאזדה

מחיר מחירון מאזדה | מאזדה במבצע | רכב לקניה – מאזדה

מאזדה 2

לחיים בעיר יש יתרונות וחסרונות כמו בכל דבר, אבל אני רואה רק את היתרונות ומהחסרונות אני כבר יודעת איך להיפטר…אז דבר אחד שאני הכי אוהבת בעיר זה את כל האפשרויות האינסופיות שפתוחות בפני כל הזמן בכל שעה בכל יום מימות השבוע ואין צורך לנסוע למרחקים, מקסימום נסיעות קצרצרות במאזדה 2 שלי בתוך העיר והכל במרחק נגיעה. בערב, אפשר לצאת לבלות ולהרגיש את הפעימות של העיר הגדולה, מסעדות טובות מכל הסוגים והסגנונות שפזורות בכל העיר ופתוחות כל הזמן, וזה לא רק האוכל הטעים ומיטב השפים הטובים בארץ שמנהלים את המסעדות האלה, זה כמובן גם האוירה המופלאה שקיימת רק בעיר הגדולה, שום דבר לא ישווה לכך. לשבת בבילוי באחת ממסעדות העיר הגדולה לבלות עם חברים כשברקע המוסיקה הכי טובה שיש, כולם זורמים בנחת ומתנהלים בצורה שרק בעיר אפשר להרגיש כך. כל כך צבעוני מסביב וזה לא רק העיצוב המדהים שיש במסעדות האלה, הצבע והגוון האלה צועקים מכל פינה ורוצים לסחוף את כולם בחיות שהם מפזרים לכל עבר. אנשים צבעוניים ומעניינים שכייף אפילו רק להסתכל מסביב ולספוג אוירה נעימה ותוססת.

חברים רבים שמעירים לי על סגנון החיים בעיר שאני כה אוהבת מיד פורשים את משנתם על הצפיפות והמכוניות וזיהום האויר וכמובן בעיות החניה. אני לעומת זאת לא רואה את זה כך. נכון שי בעיות חניה, אבל לי זה לא מפריע, עם המאזדה 2 הקטנה שלי אני כבר פיתחתי מיומנויות חניה שרק בחורה אורבנית כמוני יכולה לפתח. בכל חניה קטנה המאזדה 2 האלופה שלי נכנסת ממש כמו גדולה. ונכון שזה לא תמיד פשוט אבל בעיר שווה להתנייד במכוניות קטנות יותר, לא משפחתיות מהסוג הגדול, אלא מכונית קטנה שמתאימה לעיר גדולה, כזוהי מאזדה 2, קטנה ונוחה ומאפשרת התנידות נוחה בכל הרחובות הכי צרים בעיר ובכל החניות הכי בלתי אפשריות המרכז העיר. וכמובן שפית החניה הקטנה שרכשתי דבוקה שם על הדשבורד במאזדה 2 שלי ודואגת למציאת חניה מהירה, ושוב הכל תלוי איך מסתכלים על הדברים, אני כנראה כבר לא אחליף את העיר באחרת וגם את המאזדה 2 שלי לא אחליף ברכב אחר.

 

About kala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>