מחיר השכרת רכב בשוויץ |טיפים לנהג בשוויץ | רכב שכור – השכרת רכב בשוויץ

מחיר השכרת רכב בשוויץ |טיפים לנהג בשוויץ | רכב שכור – השכרת רכב בשוויץ

השכרת רכב בשוויץ

בשוויץ כבר הייתי המון פעמים, כאחת שעובדת עם קולגות משוויץ, אני נוסעת לפחות פעמיים בשנה לפגישות עבודה בשוויץ. אבל באף אחת מהנסיעות שלי לא היה לי מספיק זמן לטיולים. כמובן שבחלק מנסיעות העבודה שלי לשוויץ אני מקבלת רכב מהשכרת רכב בשוויץ ויוצאת אתו לכל מקום שאני צריכה, אך הלו"ז בנסיעות הללו מאוד עמוס ואין לי הרבה זמן לטייל להנאתי עם הרכב מהשכרת רכב בשוויץ. הפעם, לנסיעה האחרונה שלי שהיתה פגישה חשובה אחת עיקרית והלו"ז היה אמור להיות קצת פחות לחוץ מבפעמים הקודמות, החלטתי שהפעם אני לא מוותרת על זמן חופשי, והוספתי עוד יומיים לנסיעה שלי, דאגתי כמובן להשכרת רכב בשוויץ אחרת לא אהיה מסוגלת לחוות את המקומות הקסומים הללו כשאני תלויה בתחבורה. וכמובן שאספתי המלצות רבות מהקולגות שלי בשוויץ, על מקומות מדהימים שאסור לי לפספס. אחת הקולגות שלי משוויץ אפילו הציעה שהיא תקח אותי למספר מקומות אבל אני סרבתי בנימוס, ואחרי הכל אני מעדיפה לעשות את הטיול הזה לבדי באופן עצמאי רק אני והרכב שלי, אמנם הוא לא ממש שלי, אלא מ השכרת רכב בשוויץ, אבל מרגיש כאילו הוא תמיד היה כאן בשבילי.

אז לאחר שלב איסוף ההמלצות, ואיסוף הרכב שלי מהשכרת רכב בשוויץ, יצאתי לדרך. והחוויה החלה והיתה עוצמתית כמו שמעולם לא היתה. מצד אחד, הרגשתי בטוחה ונינוחה במקומות שנסעתי אליהם, הנופים לא היו ממש זרים לי כי הרי מספר שנים אני פוקדת את הארץ הזו, אך מצד שני מעולם לא היה לי את הזמן והאפשרות להתרווח לי ברכב שלי מהשכרת רכב בשוויץ ופשוט להםליג הלאה במרחבים העצומים והקסומים של הארץ היפהייפיה הזו. וסוף סוף אני עושה זאת ומרגישה את החופש ואת הרגשת האושר. כמה טוב לנסוע במרחבים ירוקים ושמים תכולים, אין שום אפשרות שזה לא יהפוך אותך למאושר לשמח. ואכן, האנרגיות באופן כה טבעי החלו להתמלא בטוב. ראיתי מקומות יפהייפים, נתתי לעצמי את הזמן לחוות את הרגעים במקומות אלו בלי לחץ של זמן ואפילו הנסיעה לבדה במרחבים הירוקים ברכב שלי מהשכרת רכב בשוויץ, היה בה דבר כל כך חוויתי וקסום שלא הייתי מוותרת עליו.

About kala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>