ניסאן מיקרה מחירון | ניסאן מיקרה להשכרה | מחיר ניסאן – ניסאן מיקרה

ניסאן מיקרה מחירון | ניסאן מיקרה להשכרה | מחיר ניסאן – ניסאן מיקרה

ניסאן מיקרה

אני יושבת בניסאן מיקרה שלי וחושבת ומנסה להיזכר איך הכרתי את המכונית הנפלאה הזו. ההיכרות שלי עם ניסאן מיקרה היתה ביום אחד אגבי לחלוטין כשישבתי בביתי ושמעתי רחש מחוץ לדלת, קמתי ופתחתי את דלת הבית וראיתי כי דלת תיבת הדואר שלי חורקת. ניגשתי לתיבת הדואר ושלפתי משם חוברת גדולה וצבעונית. הכנסתי אותה הביתה והבטתי בה לכמה רגעים. היה זה קטלוג רכבים של אחת מחברות הרכב הגדולות בישראל. מכיוון שלא היה ברשותי די כסף שיאפשר קניה של רכב בזמנו וגם לא התעניינתי יותר מדי ברכבים. השארתי אותה את החוברת הזו שם על השולחן.

למחרת בעודי שותה את הקפה של הבוקר ידי נחה על החוברת, והחלתי מדפדפת בה, ראיתי סוגי רכבים ולא ממש התעניינתי לקרוא או להביט מעבר למבט חטוף. עד אשר צדו עיני רכב יפהיפה, הצצתי בו שוב וקראתי את הכיתוב, ניסאן מיקרה. רק השם צילצל לי באופן מיוחד, השם שיחרט בראשי מאז ולא ירפה. הקוים המושלמים של הניסאן מיקרה ניבטו אל עיני וידעתי כי יום אחד תהיה לי מכונית כזו, ניסאן מיקרה כסופה יפהייפיה תהיה שלי באחד מן הימים. כמובן שכמעט ששכחתי מכל ההתגלגלות הזאת של הדברים עד שיום בהיר אחד שנים לאחר מכן, הגיע הצורך הזה , לקנות רכב. התלבטתי מה אני צריכה ואיזה כלי רכב כדאי לי לרכוש, התיעצתי עם מביני עניין אבל לא הגעתי לכלל החלטה. היו לי מספר אופציות של רכבים והשתהתי עוד כמה ימים בהחלטה, וכנראה לא לחינם. כי בדיוק באותו היום כשנכנסתי הביתה חיכתה לי בתיבת הדואר חוברת צבעונית, שלפתי אותה באגביות ופתחתי אותה והרי זה פלא בדיוק מה שאני צריכה, חוברת קטלוג רכבים. דפדפתי בה לרגע ולפתע כמו אז צדו את עיני קויה היפים והמעוצבים להפליא של ניסאן מיקרה כסופה שהבריקה מהתמונה בצורה כה מוחשית. הפעם כבר ידעתי שזה הסימן. ניסאן מיקרה ויהי מה, היא תהיה שלי, באותו הרגע גמלה ההחלטה בלבי ויצאתי לחברת הרכבים עם החלטה שלמה ומגובשת. בטוב לי מכל רכשתי לי רכב שכה רציתי כנראה מאז ומתמיד, ניסאן מיקרה כסופה.

 

About kala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>