תשלום במכשיר אשראי | סליקת כרטיס אשראי | סליקת אשראי – מכשיר אשראי

תשלום במכשיר אשראי | סליקת כרטיס אשראי | סליקת אשראי – מכשיר אשראי

מכשיר אשראי

בכל עסק העוסק בממכר, אשר דורש תשלום מלקוחות או מספקים, רצוי שיהיה מכשיר אשראי בהישג יד שאתו יהיה אפשר לבצע את התשלום. מכיוון שרבים מהקונים מעדיפים לשלם בכרטיס אשראי, מכשיר אשראי זמין בכל עסק, הופך את עניין התשלום לפשוט וקל. יש מידה גם של בטחון, כאשר לקוחות משלמים בכרטיס אשראי ובעל העסק מאפשר את השימוש ומעביר אותו במכשיר אשראי שברשותו, וזה מאפשר לו ראש שקט ומבטיח כי יש גיבוי לכסף. לעתים בעלי עסק שמוכרים מוצרים ללקוחות שאינם מכירים ולא יודעים דבר על יכולותיהם הכלכליות, הם אינם מעוניינים לקחת סיכון במכירה של מוצרים בהמחאות בנקאיות. לא בטוחים האם יש כיסוי לשיקים של לקוחות חדשים אלו והאם יוכלו לעמוד בתשלום זה. לעתים תשלומים בהמחאות בנקאיות יוצרים עוגמת נפש אצל המוכר כאשר לא מתקבלים בבנק, ובעל העסק צריך לשלם עמלות, על הפקדת השייק ולרדוף אחר הלקוח שישלם לו בדרך אחרת, לא תמיד הגבייה היא נעימה ולעתים יוצרת מצבים קשים. כדי להמנע ממצבים לא נעימים של גביית כספים, בעל עסק שמחזיק מכשיר אשראי יכול לגבות כספים מלקוחות באמצעות תשלום בכרטיס אשראי בו במקום או אפילו באמצעות סליקה טלפונית בשימוש במכשיר אשראי מתאים.

לעתים נדמה כי הקדמה ואתה אפשרויות התשלום בכרטיסי אשראי הביאו לנו רווחה גדולה , נוחות ויעלות ולא ברור כיצד פעלנו בעבר לפני כרטיסי אשראי ומכשיר אשראי בכל בית עסק. התשלום שהיה נעשה במזומן או בשייקים, העיק על תהליכי התשלום והמכירה , דרש זמן רב יותר והתעסקות בניירת מיותרת, וגם לא תמיד היתה יעילה. אנשים היו צריכים להסתובב עם כסף מזומן או פנקסי שייקים דבר שיצר מבחינתם חווית קניה מסורבלת, ובעלי העסקים והמוכרים מבחינתם היו צריכים לתת אמון בלקוחות שאינם תמיד מכירים שאלו יוכלו לספק עבורם תשלום, ושיש אכן כיסוי כספי לשייקים שלהם וכל זאת מבלי להקלע למצבים לא נעימים של אי תשלום בזמן או אי תשלום בכלל, פרישות של תשלום אחד למספר תשלומים וכך החוסר וודאות מתארך ונפרש על מספר חודשים ובעל העסק אינו שקט ובטוח כי התשלום אכן יעשה. וכך התשלום שנעשה בכרטיס אשראי מאפשר לכל מוכר להעביר את הכרטיס במכשיר אשראי שברשותו ולהיות בטוח י הכסף הועבר לחשבונו.

 

About kala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>