פוליסת ביטוח עבודות קבלניות | פוליסה | ביטוחים – ביטוח עבודות קבלניות

פוליסת ביטוח עבודות קבלניות | פוליסה | ביטוחים – ביטוח עבודות קבלניות

פוליסת ביטוח עבודות קבלניות | פוליסה | ביטוחים – ביטוח עבודות קבלניות

תחום הבניה הוא ענף גדול מאוד המרכז אנשי מקצוע רבים יחד בפרוייקטים שונים של בניה שמרכזים סביבם עבודות שעלותם מסתכמת במיליוני שקלים. כמובן שבכל השקעה של פרוייקט בעל משקל כלכי כה גדול, יש צורך בביטוח מיוחד. גם בתחום הקבלנות מומלץ לבטח בביטוח עבודות קבלניות. במסגרת ביטוח עבודות קבלניות יובא בחשבון בפוליסה כלל העבודות הקבלניות שנעשות על ידי איש מקצוע מכל תחום שהוא המשתתף בעבודות בפרוייקט הבניה.

ביטוח עבודות קבלניות מספק הגנה במספר תחומים. בתחום הגנת איש המקצוע , מכיוון שרבות מהעבודות של אנשי המקצוע העוסקים בעבודות קבלניות עוסקות בכלים כבדים, עבודה בגובה, עבודה על פיגומים ועוד סכנות רבות שנובעות מעצם המקצוע, יש צורך בביטוח עבודות קבלניות שיגן על איש המקצוע שיום יום מגיע לבצע בשטח את עבודתו נאמנה אך עשוי להקלע למצבים המסכנים את חייו ואת בריאותו. באם חלילה קרה מקרה של פגיעה, תאונה או כל נזיקין לגוף יוכל איש המקצוע העוסק בעבודות קבלניות להיות מוגן בפוליסת הביטוח עבודות קבלניות שתקנה לו את האפשרות הכלכלית לקבל טיפול הולם והחזר כספי בכדי שיוכל לממן לעצמו טיפולים או רפואה שאינה ניתנת לו בביטוח הרפואי הבסיסי שלו.

תחום נוסף בו תספק ביטוח עבודות קבלניות הגנה לקבלן או איש המקצוע היא בהגנה משפטית הולמת במקרה של תביעה. לעתים קבלנים או מהנדסים חשופים לתביעות על ידי הלקוחות או על ידי צד שלישי בנוגע לנזקים שנגרמו במבנה ששיך לפרוייקט הבניה. כולנו שמענו לפני שנים מספר את סיפורי התביעה בעקבות אסון אולם הארועים שתקרתו עשויית הפלקל קרסה וגבתה קורבנות כבדים. במקרה זה הוצאו צווי תביעה כנגד אנשי המקצוע שהיו אחראים על בניית המבנה ועסקו בעבודות קבלניות של האולם שקרס. אין ספק שתביעות מסוג זה גובות קורבנות כבדים גם בצד הנתבעים. המשפט שעלויותיו רבות עלול להמשך שנים רבות ועל כן רצוי שלכל העוסקים בעבודות הקבלניות ונושאים באחריות המבנה יהיה ביטוח עבודות קבלניות שיגן עליהם בעת הצורך.ולכן יש חשיבות רבה מאוד לעוסקים בפרוייקטים של בניה וקבלנות לבטח עצמם בביטוח עבודות קבלניות.

 

About kala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>