כרטיס fly card | כרטיס מועדון | פליי קארד | מועדון – fly card

כרטיס fly card | כרטיס מועדון | פליי קארד | מועדון – fly card

fly card

אני אוהבת לטוס לחו"ל, כבר שנים שאני טסה לחו"ל באופן קבוע, אם דרך העבודה לפגישות עבודה מעבר לים ואם לחופשות של כייף. אני חושבת שהייתי כבר בכל כך הרבה מקומות בעולם, מארצות אירופה ועד המזרח הרחוק, בכל שנה אני טסה כארבע חמש פעמים לארצות אחרות. ברשותי כרטיס fly card שקבלתי אותו בעקבות הנוסע המתמיד של אל על והוא מקנה לי המון הטבות גם לנסיעות עצמו, כאשר אני רוכשת כרטיסי טיסה, אני משלמת באמצעות fly card והוא מקנה לי לעתים הנחות משמעותיות על כרטיסי הטיסה ולעתים משדרגים לי את מקומות הישיבה במטוס למקומות טובים יותר ממחלקת נוסעים הרגילה. היו מספר פעמים שלאחר שהצגתי את fly card שלי מיקמו אותי במחלקת עסקים והיתה לי טיסה מדהימה. מאז אני מאוהבת כרטיס ה fly card שלי ומשתדלת לנצל אותו בכל הזדמנות אם לצבירת נקודות לכרטיסי טיסה ואם לקבלת הטבות .

אני אוהבת את החיים הטובים ולא מתביישת להודות בכך, אני עובדת קשה במהלך חיי היום יום ונהנית לבזבז את הכסף שאני מרוויחה על דברים שגורמים לי להרגיש טוב עם עצמי ומביאים לי אושר. לראות עולם תמיד היה משהו שחלמתי עליו כבר כילדה. היה לי גלובוס מאיר בחדר וכשאמא היתה מכבה את האור הייתי מדליקה את הגלובוס ומסובבת אותו במיטה מתחת לשמיכה, מגלה ארצות רחוקות וחולמת שיום אחד אגע אליהן. והנה אני בוגרת ועצמאית ויכולה לממן לעצמי כרטיסי טיסה בעצמי ולצאת למסע מופלא. ולכן גם יש ברשותי את fly card הכרטיס הכל יכול שלי. הייתי רוצה לקחת יום אחד הפסקה אחת ארוכה של שנה או שנתיים, ולעשות טיול גדול למקומות רחוקים, כזה כמו שעושים מיד אחרי הצבא, חלום שעדיין לא הגשמתי כי הייתי עסוקה בללמוד ולעבוד ולעשות את כל אותם דברים שיאפשרו לי לחיות את החיים שאני רוצה. אני מתכננת בהחלט לעשות יום אחד הפסקה ארוכה ולעשות טיול גדול מסביב לעולם, משהו הרפתקני שכזה אולי כשתהיה לי משפחה וילדים אוכל לעשות זאת אתם כחלק מחוויה משפחתית מגבשת, בינתיים אמשיך לצבור לי נקודות זכות בfly card.

 

About kala

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>